Trochę więcej o nas ...

StalFlex to my!

Jesteśmy firmą, która dzięki współpracy z wykwalifikowanym Zespołem oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, zrealizuje niemal każdy projekt, im ciekawszy, tym lepiej! Pod naszą marką kryją się doskonała jakość usług, dogodne terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjna cena. 

Tysiące zadowolonych klientów sprawiło, że zawiesiliśmy poprzeczkę jeszcze wyżej. Zaczęliśmy tworzyć i sprzedawać pod marką StalFlex własne rozwiązania, które pomagają w pełni pokazać na co nas stać.

W StalFlex nie tylko spełniamy, ale znacznie przekraczamy oczekiwania klientów!

 

Poznaj nasz Zespół

Naszą firmę tworzy doświadczony i zgrany Zespół, dzięki któremu nieustannie rozwijamy się oraz podnosimy jakość oferowanych produktów i usług. Aktualnie zatrudniamy ponad 20 pracowników, których łączą takie cechy jak ambicja, zaangażowanie i nieszablonowe podejście do pracy. Każdy w Zespole jest wyjątkowy i wnosi niesamowitą wartość do firmy. Nie bez powodu nasze notowania na rynku stale rosną, a klienci chętnie wracają po więcej.

 

Nasza firma

Zaczynaliśmy w 2015 roku praktycznie od zera, z wiarą, wizją i gotowością do ciężkiej pracy. Nasza pierwsza siedziba w Smardzewicach to mały - choć w tamtym czasie spełniający nasze potrzeby - budynek, w którym świadczyliśmy usługi laserowego cięcia blach, gięcia, spawania, zgrzewania, nitowania czy malowania proszkowego. Stopniowo rozwijaliśmy gamę usług, wciąż inwestując w dobrej jakości sprzęt oraz kompetentnych pracowników.

 

Nieustanny rozwój firmy spowodował, że w połowie 2018 roku przenieśliśmy się do Tomaszowa Mazowieckiego, do nowej, o wiele większej siedziby. Aktualnie zajmujemy 2 budynki i ciągle rozbudowujemy przestrzeń produkcyjno-magazynową. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zainwestowaliśmy w ultranowoczesny sprzęt, rozpoczęliśmy sprzedaż własnych produktów oraz promocję marki w Polsce i za granicą.

 

Zobacz co mówią o StalFlex nasi klienci.


▸ przejdź do kontaktu


Zapraszamy i zachęcamy
do kontaktu:

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godz. 7:00 - 15:00. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych działamy zgodnie z przepisami RODO.

 

Potrzebujesz informacji?! Skontaktuj się z nami:

 

Gotowe rozwiązania i produkty własne : 

 

Tel. (+48) 784 066 203   

E-mail: majewski@stalflex.pl

 

 

Wycena i realizacja zleceń usług indywidualnych: 

Tel.: (+48) 608 560 559
E-mail: biuro@stalflex.pl


▸ wyślij wiadomość


Twoja wiadomość*
Stalflex Sp. z o.o. | ul. Piaskowa 134A, 97-200 Tomaszów Mazowiecki | NIP: 7732475752
---
Copyrights © | stalflex.pl