Logo w skali szarości Stalflex

PRODUCENT WYROBÓW
TELEINFORMATYCZNYCH

Poznaj nas!

Kim jesteśmy?

Jak nas najtrafniej określić? Producent wyrobów metalowych zlokalizowany w Polsce. Główny obszar działań: przede wszystkim teleinformatyka. Tworzymy produkty zgodne ze standardem RACK. Celujemy w rynek międzynarodowy, chociaż dystrybuujemy produkty również na terenie kraju. Już wkrótce odpalamy system B2B.

Należy dodać, że poza naszą główną specjalizacją, posiadamy także inne artykuły metalowe. Nie zatrzymujemy się w miejscu. Dlatego w naszej ofercie pojawiły się także sprzęty warsztatowe, uchwyty czy choćby skrzynki na listy. 

Wszystkie artykuły produkujemy u nas, na miejscu. Materiały użyte w naszych produktach są przez nas sprawdzone. Ponadto, dbamy o to, żeby były dostosowane do naszych wymogów i mogły w pełni funkcjonować w naszych rozwiązaniach. 

Zapraszamy do współpracy!

Krótka historia

Zaczynaliśmy w 2015 roku praktycznie od zera, z wiarą, wizją i gotowością do ciężkiej pracy. Nasza pierwsza siedziba w Smardzewicach to mały – choć w tamtym czasie spełniający nasze potrzeby – budynek, w którym świadczyliśmy usługi laserowego cięcia blach, gięcia, spawania, zgrzewania, nitowania czy malowania proszkowego. Stopniowo rozwijaliśmy gamę usług, wciąż inwestując w dobrej jakości sprzęt oraz kompetentnych pracowników.

Nieustanny rozwój firmy spowodował, że w połowie 2018 roku przenieśliśmy się do Tomaszowa Mazowieckiego, do nowej, o wiele większej siedziby. Aktualnie zajmujemy dwa budynki i ciągle rozbudowujemy przestrzeń produkcyjno-magazynową. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zainwestowaliśmy w ultranowoczesny sprzęt, rozpoczęliśmy sprzedaż własnych produktów oraz promocję marki w Polsce i za granicą.

Skip to content